Zdanění firem v České republice - daňové poradenství

Zdanění firem v České republice - daňové poradenství

Pokud jste právě začínate podnikat v České republice, daňové poradenství, které nabízí společnost Europa Capital, vám umožní zvolit si právní formu vaší společnosti za účelem minimalizace daňových odvodů a snížení rizik. Pomůžeme Vám vyhnout se chybám ve vedení daňové evidence, zejména v počáteční fázi existence vašeho podnikání a vytvořit příznivé podmínky pro jeho další rozvoj.

Společnost Europa Capital nabízí služby v oblasti daňového poradenství:

  • daňové poradenství samostatných hospodářských operací;
  • poradenství při výpočtu a placení daní;
  • zastupování před daňovém úřadem, jakož i při řešení sporů s daňovými úřady;
  • poradenské služby týkající se zamezení dvojího zdanění;
  • konzultace v případě změny daňové legislativy České republiky;
  • konzultace z nevyřešených a kontroverzních otázkách zdanění.

Máte již založenou společnost v České republice? Pro Vaši firmu poskytneme služby zaměřené na vytvoření optimálního modelu zdanění, který umožní snížit výši placených daní a pomoci, aby bylo Vaše podnikání ziskové.

Naše služby v oblasti daňové optimalizace společností zahrnuje následující kroky:

  1. Kontrola primárních dokumentů, odstranění systémových chyb daňové evidence, které vedou k přeplatku daní.
  2. Vývoj nového modelu výpočtu daně, stejně jako nové smluvní rámce a učetní politiky.
  3. Vytvoření mechanismů, které regulují rovnoměrnost daňových odvodů a jejich výše individuálně pro vaše podnikání.

Každému z podnikatelů, kteří se chystají zahájit nebo už mají společnost v České republice, jsme připraveni poskytnout službu daňové poradenství, která Vám umožní realizovat daňové plánování podniku pomocí legitimních metod snížení daňových odvodů, jako jsou daňové výhody poskytované podle zákona, územní rozdíly ve zdanění. Pro podnikatele, kteří vstupují na český trh, nabízíme přehled daňových sazeb České republiky:

1. Daň z příjmů fyzických osob. Daňoví poplatníci jsou fyzické osoby - občané ČR nebo cizinci, kteří pobývají přechodně nebo trvale na území ČR a pobírají příjem v České republice nebo ze zahraničí. Sazba daně z příjmů fyzických osob - 15 %.

2 . Daň z příjmů právnických osob. Touto daní se zdaňují příjmy právnických osob v České republice, které pobírají příjem v České republice nebo ze zahraničí. Pro ty podniky, které nemají sídlo na území České republiky, zdaňují se pouze příjmy pobírane na území České republiky. Sazba daně z příjmů právnických osob - 19 %.

3 . Daň z přidané hodnoty. Plátci jsou právnické a fyzické osoby uskutečňující ekonomickou činnost v České republice. Podnikatel je povinen platit DPH, pokud jeho obrat za 12 předcházejících měsíců přesáhne částku 1 000 000 Kč. Existují dvě sazby DPH: základní - 20 % a snížená – 15 % .

Díky rozsáhlým znalostem účetní a daňové legislativy a zkušenostem s daňovým poradenstvím společnost Europa Capital Vám může nabídnout přístupy, které mohou pomoci snížit daňová rizika Vašich transakcí a vést k daňovým úsporám.

Štítky: 

Kategorie: 

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика