Koupit ready-made společnost (s.r.o.) v České republice

Koupit ready-made společnost (s.r.o.) v České republice

Koupit ready-made s.r.o. v České republice a stát vlastníkem firmy s jednoduchou a jasnou vlastnickou strukturou je jednoduše. Zakladatelem (majitelem) ready-made s.r.o. se může stát každá osoba. Můžete být současně ředitelem a zakladatelem (majitelem) Vaší společnosti.

Ready-made ​​společnosti (s.r.o.) v České republice, které nabízí společnost Europa Capital, jsou již založené společnosti s ručením omezeným, zapsané v obchodním rejstříku. Naše ready-made ​​s.r.o. mají plně splacený základní kapitál ve výši 200 000 Kč, nevyvíjely žádnou hospodářskou činnost a mají zřízenou volnou živnost. Naše ready-made ​​s.r.o. jsou určeny k prodeji  klientům.

Pokud se rozhodnete koupit ready-made s.r.o. v České republice, Vy jako zakladatel nebudete nést riziko, spojené s ručením za závazky společnosti. Společníci ručí za závazky společnosti jen do výše souhrnu nesplacených částí vkladů a neodpovídají za tyto závazky svým majetkem. Majetek společníků a majetek společnosti jsou striktně odděleny.

Jak koupit ready-made s.r.o. v České republice

Aby koupit ready-made s.r.o. v České republice, kupci stačí jednou navštívit notáře, u kterého se sepíší zakladatelský dokumenty formou notářského zápisu. Pro to budete potřebovat jen doklad totožnosti a výpis z rejstříku trestů České republice. Po sepsání zakladatelských dokumentů u notáře všechny změny se projeví okamžitě a můžete hned zahájit podnikání v České republice.

Koupit ready-made s.r.o. můžete z našeho katalogu ready-made společností,  které můžete bez jakéhokoliv závazku rezervovat nebo okamžitě si koupit.

Výhody, které získáte, pokud se rozhodnete koupit jednou z našich ready-made s.r.o.:

 • plně splacený základní kapitál;
 • společníci neručí za závazky společnosti;
 • nízké finanční náklady na pořízení;
 • nízké náklady na zaměstnance (zakladatelem a ředitelem může být jedna a tatáž osoba);
 • transparentní struktura vlastnictví;
 • možnost okamžitě začít podnikat a jednat jménem vaší společnosti na českém trhu.

Na rozdíl od registrace společnosti (s r. o.), ready-made s.r.o. v České republice Vám umožní zahájit podnikatelskou činnost již v den nákupu společnosti. Navíc, nemusíte platit základní kapitálu, jako v případě založení společnosti, jelikož při zakoupení ready-made společnosti již máte splacený základní kapitál v plné výši.

Cena našich ready-made s.r.o. zahrnuje:

 • převod podílů na nového majitele, změna názvu, předmětu činnosti;
 • uspořádání valné hromady společníků (notářský poplatek);
 • notářské ověření požadovaných dokumenty a podpisů;
 • soudní poplatek zápis změn do obchodního rejstříku;
 • založení živnosti volné;
 • změna sídla;
 • registrace k DPH;
 • prohlášení statutárního orgánu o bezdlužnosti společnosti, ověřené nezávislým auditorem.

Chcete-li koupit ready-made společnosti v České republice a máte zájem o některou z našich ready-made s.r.o., vyplňte prosím Objednávkový formulář ready-made ​​společnosti. Budete kontaktováni našimi pracovníky, kteří budou odpoví na všechny vaše dotazy a pomohou s výběrem vhodné ready-made s.r.o. v České republice.

Na základě obdržených informací jsme rychle připravíme potřebné dokumenty a domluvíme si schůzku u notáře, kde bude smlouva o převodu obchodního podílu společnosti uzavřená.

Společnost Europa Capital nabízí k prodeji ready-made firmy i takových právních forem:

Pak postaráme se o komplexní služby pro Vaše podnikání. Možná budete mít zájem o zastupování, vyhledávání obchodních partnerů v České republice a organizaci obchodních schůzek.

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика