Koupit ready-made Evropskou společnost, SE v České republice

Verze pro tiskVerze pro tiskSend by emailSend by email
Koupit ready-made Evropskou společnost, SE v České republice

Evropská společnost (SE) ​​je nová právní forma, pomocí které můžete podnikat jak v České republice, tak i v EU. Je ideálním řešením pro případy, kdy potřebujete skrýt vlastnictví společnosti a zároveň mít co nejméně osob v orgánech společnosti. Evropská společnost je skvělá příležitost pro účast v různých výběrových řízeních a tendrech.

Společnost Europa Capital nabízí možnost koupit ready-made evropské společnosti (SE) ​​v České republice, které mají přiděleny IČO, splacený základní kapitál v plné výši - 120 000 EUR, nikdy nevyvíjeli obchodní nebo hospodářskou činnost. Nabízíme nové, nedávno registrované ready-made evropské společnosti, díky kterým ihned můžete začít podnikat. Převod ready-made evropské společnosti na nového vlastníka trvá jen 24 hodin.

Koupit ready-made evropskou společnost můžete u nás spolu s celou řadou služeb, které vám umožní začít podnikat téměř okamžitě po koupi.

Proč koupit ready-made evropskou společnost v České republice

Založení nové evropské společnosti je dlouhý a složitý proces, který zahrnuje řadu omezení. Například, Evropskou společnost nemůže založit fyzická osoba, proto jediná možnost jak evropskou společnost získat je koupě nové ready-made made evropské společnosti.

Spolu s tím Evropská společnost nabízí mnoho dalších výhod oproti jiným typům společností.

Jednou z hlavních výhod, kterou získate při koupi evropské ready-made společnosti je následující možnost: pokud nechcete být zapsán v obchodním rejstříku jako vlastník vaší společnosti, můžete použít akcií na majitele a získat stoprocentní anonymitu a důvěrnost.

Stejně jako v případě akciové společnosti, akcionáři evropské společnosti ručí za závazky společnosti pouze svým podílem.

Evropská společnost (SE) ​​nabízí výraznou výhodu, kterou nenabízí ani  společnost s ručením omezením ani akciova společnost, a to možnost přesunu sídla v rámci EU. Tak, můžete přesunout sídlo vaší společnosti z Prahy do jakékoli  země Evropské unie bez likvidaci stávající společnosti a založení nové ve zvolené zemi.

Evropská společnost (SE) má ve srovnání s akciovou společností mnohem méně požadavků na personální obsazení orgánů společnosti. Tak, pro úplné personální obsazení orgánů Evropské společnosti stačí  jen dvě osoby (jeden člen představenstva a jeden člen dozorčí rady), bez ohledu na počet akcionářů.

Výhody, které získáte, pokud se rozhodnete koupit jednu z našich ready-made evropských společností (SE)​​:

  • mezinárodní image;
  • možnost přemístění sídla společnosti v rámci EU;
  • minimální požadavky na personální obsazení společnosti;
  • právní forma, srozumitelná pro zahraniční obchodní partnery;
  • základní kapitál splaceny ve výši 100%;
  • žádná odpovědnost za závazky společnosti;
  • anonymita vlastnictví;
  • minimální náležitosti pro převod akcií;
  • možnost okamžitě začít podnikat v České republice a uzavírat obchody jménem společnosti.

Chcete-li koupit ready-made společnosti v České republice, vyplňte prosím Objednávkový formulář ready-made ​​společnosti, pak naši odborníci Vás budou kontaktovat a odpoví na všechny vaše dotazy.

Společnost Europa Capital nabízí také k prodeji ready-made firmy následujících právních forem:

Postaráme se o komplexní služby pro Vaše podnikání. Možná budete mít zájem o zastupování, vyhledávání obchodních partnerů v České republice a organizaci obchodních schůzek.

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика