Prodat nebo koupit hotový byznys v České republice

Prodat nebo koupit hotový byznys v České republice

Koupit hotový byznys v České republice si můžete rychle a efektivně pomocí služeb společnosti Europa Capital. Naši experti jsou připraveni Vám nabídnout kompletní informace o stávajících nabídkách v oblasti nákupu a prodeje hotového byznysu v ​​České republice. Rádi jsme vždy poskytnout plnou poradenskou podporu při uzavírání obchodů.

Jaký druh byznysu v České republice je výhodně koupit?

Podle vašich preferencí a finančních možností můžete si koupit v České republice jakýkoli malý byznys - obchod s potravinami nebo květinářství, lékárnou, hotel, IT-firmu. Díky Vašemu byznysu v České republice budete mít stálý příjem bez opuštění své domovské zemi. Pokud také chcete založit společnost v České republice, můžete jmenovat příslušného manažera na území České republiky, který údělá veškerou práci za Vás.

Sféra služeb je jedním z odvětví české ekonomiky, které se intenzivně rozvíjí, a proto koupě například hotelového byznysu může být výhodnou investicí. Koupě objektu pohostinství, ať už je to kavárna, pivnice nebo bar také je ideální investicí.

Koupě a prodej byznysu v České republice

Naše služby vztahující se k nákupu a prodeji hotového byznysu v ​​České republice se skládají z několika fází. Pomůžeme vám koupit nebo prodat hotový byznys v České republice, najdeme spolehlivé dodavatele nebo zákazníky, poskytneme pomoc při uzavření kupní smlouvy. S námi si můžete být jisti, že proces nákupu a prodeje podniku proběhne správně.

Společnost Europa Capital poskytuje:

  • marketingový průzkum segmentu trhu podniku, který si pořídíte;
  • poradenství ohledně postupu a podmínek nákupu nebo prodeje hotového byznysu;
  • příprava všech dokumentů a uzavření s zákazníkem zákaznické smlouvy o poskytování služeb ;
  • vyhledávání objektu hotového byznysu pro potenciálního zákazníka s ohledem na jeho požadavky;
  • vyhledávání pro prodejce osoby zainteresované v koupi podniku;
  • ověření hotového byznysu nezávislým auditorem, včetně analýzy finanční a ekonomické situace a vyhlídky na rozvoj;
  • uzavření smlouvy o prodeji hotového byznysu;
  • převod akcií a změna akcionářů, zápis do obchodního rejstříku .

Chcete-li se vyhnout problémům při nákupu hotového podnikání, kontaktujte naše odborníky, kteří Vám pomohou získat živnostenský list pro vaš podnik, uzavřít nájemní smlouvu, pořídit si obchodní a technologické vybavení, najít obchodní partnery, provést jednání, uzavřít kupní smlouvu o dodávce kvalitních zboží.

Vždy jsme připraveni Vám pomoci a poskytnout zastupitelské služby, jejichž prostřednictvím zajistíme bezproblémový chod Vašeho podnikání.


Máte podnik připravený k prodeji? Pomůžeme Vám rychle prodat Váš hotový byznys za výhodných podmínek. Stačí vyplnit DOTAZNÍK PRO PRODEJCE HOTOVÉHO BYZNYSU V ČESKÉ REPUBLICE nebo nás kontaktujte jiným vhodným pro Vás způsobem - Kontaktujte nás.

Pokud máte potřebu koupit hotový byznys v České republice, vyplňte prosím DOTAZNÍK PRO KUPCE HOTOVÉHO BYZNYSU V ČESKÉ REPUBLICE nebo nás kontaktujte jiným vhodným pro Vás způsobem - Kontaktujte nás.
 

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика