Podpora účasti na veletrzích a výstavách, výstavní síň

Podpora účasti na veletrzích a výstavách

Veletrh jako způsob propagace zboží v zahraničí, se stává každým rokem čím dál tím více populární. Návštěva specializovaných veletrhů v České republice umožňuje zahraničním společnostem navázat nové obchodní kontakty a najít potenciální obchodní partnery, seznámit se s cílovou skupinou a konkurenty.

Hlavními cíli účasti na veletrzích pořádaných v České republice mohou být:

  • vytváření image společnosti před českými partnery;
  • seznámení s cílovou skupinou a zainteresovanými kupci;
  • příležitost seznámit se s konkurenty;
  • vyhledávání nových obchodních partnerů v České republice;
  • prezentace nového produktu.

Prostřednictvím účasti na mezinárodních veletrzích Vaše společnost získává příležitost dozvědět se o nejnovějším vývoji a technologií na trhu, navázat dlouhodobé obchodní vztahy se zahraničními partnery.

Účast na mezinárodních veletrzích - to je důležitá událost v činnosti každé společnosti, proto pro přípravu na výstavu je důležité vybrat kvalifikované odborníky, aby dosáhnout stanovených cílů, i bez získání dodatečných  finančních prostředků.

Společnost Europa Capital nabízí kvalitní výstavní služby - služby spojené s podporou účasti zahraničních firem na specializovaných výstavách a veletrzích pořádaných v České republice.

V oblasti podpory účasti na veletrzích v České republice nabízíme širokou škálu služeb:

  • příprava plánu vaši prezentaci na veletrhu;
  • setkání a ubytování vaší delegace: rezervace letenek a železničních jízdenek, rezervace hotelových pokojů, stravování, doprava do místa konání veletrhu, tlumočnícké služby;
  • rezervace výstavní plochy;
  • návrh výstavního stánku;
  • doprava vybavení do místa konání veletrhu.

Naši odborníci vám pomohou Vám vybrat výstavní plochu, kde budou se vaše výrobky nebo služby prezentovat, vybrat si výrobky, které budou se prezentovat, a také uspořádání exponátů. Zpracujeme také rozpočet pro váš projekt, který umožní zamezit zbytečným nákladům. Výdaje rozpočtu je nejlepší rozdělit do dvou kategorií: přímé náklady (poplatek za plochu, montáž stánku) a nepřímé náklady (školení personálu pro výstavu, práce na veletrhu, její zabezpečení).

Naše společnost vyškolí Vaše zaměstnance, aby byli schopný demonstrovat nové výrobky, vysvětlit jich funkce a výhody. Po ukončení veletrhu poskytneme zastupitelské služby a následně provedeme jednání se zainteresovanými zákazníky.

Veletrhy a konference jsou akce, které se vzájemně doplňují, takže pokud máte v plánu zúčastnit se výstavy v České republice, můžete také využít naši službu pořádání konferencí.

Štítky: 

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика