Najít zákazníka, vyhledávání kupců v České republice

Verze pro tiskVerze pro tiskSend by emailSend by email
Najít zákazníka, vyhledávání kupců v České republice

Chcete vstoupit na český trh? Chcete najít nové prodejní kanály pro své zboží, získat nových dodavatelů nebo najít kupce v České republice? Společnost Europa Capital nabízí komplexní řešení, které Vám pomohou navázat obchodní kontakty na českém trhu za účelem prodeje vaší produkce.

Svěřte práci spojenou s vyhledáváním kupců v České republice našim odborníkům, kteří se na základě provedeného marketingového výzkumu pro Vás najdou nové zákazníky, a tím poskytnout Vám příležitost k rozšíření hranice svého podnikání a vstoupit na nové geografické trhy.

Naše služby spojené s vyhledáváním klientů / zákazníků v České republice zahrnují následující etapy:

  1. Vyhledávání firem, které mají zájem o vaše výrobky.
    V této etapě naši odborníci definují vhodný profil společnosti a kritéria vyhledávání kupce. Hledání takových společností, sběr a analýza informací o nich.
  2. Navazování kontaktů se zákazníky.
    Definujeme osob, které odpovídá za rozhodování ve vybraných společnostech. Pak následuje sběr informací o údajích úředníků - jméno, funkce, povinnosti, kontaktní údaje. Telefonický kontakt a odeslání nabídky.
  3. Organizace obchodních akcích s Vašimi potenciálními klienty / zákazníky.

Společnost Europa Capital Firma poskytuje profesionální pomoc při organizace a vedení obchodních schůzek ve formátu jednání, seminářů, prezentací, konferencí atd. Připravíme veškeré potřebné materiály, organizujete briefing účastníků, připravíme plán obchodní akce. Organizujeme prezentaci společnosti na vysoké úrovni, poskytneme poradenské služby, pomůžeme Vám při vyjednávání sporných otázek s kupcem pro vypracování vzájemně prospěšných řešení.

Po schůzce provedeme analýzu výsledků a pomůže vypracovat strategii dalšího rozvoje vztahů.

Pokud nejste schopni přijít na důležitou schůzku s kupcem nebo konference v ČR, poskytneme profesionální obchodní zastupování před potenciálními klienty / zákazníky v České republice, a to zejména, prezentace Vaší společnosti na jednáních, konferencích, výstavách a dalších akcích.

Při hledání klientů / zákazníků nabízíme také služby pro zpracování marketingových materiálů: nabídky, prezentačních materiálů, brožur, atd.

Před nabídnutím potenciálního kupce, analyzujeme společnost na shodu s vaší cílovou skupinou, zjišťujeme její ochotu spolupracovat. Navíc po uzavření obchodu, jsme vždy schopni poskytnout podporu a poradenství v oblasti podnikání v České republice.

Databáze zakázníků

Aby najít zákazníka / kupce v České republice pro Vás, nejdříve analyzujeme informace z našich databází zakázníků, zda vyhovují Vašim požadavkům. V našich databázích jsou kontakty na vrcholové manažeři společností z různých průmyslových odvětvích, včetně bankovnictví a finančnictví, pojišťovnictví, výroby spotřebního zboží, maloobchodníků, automobilového průmyslu, stavebnictví atd. Tyto společnosti jsou soustředěny hlavně ve velkých městech ČR (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, atd.).

Jako výsledek práce spojenou s vyhledáváním klientů / zákazníků, poskytujeme zákazníkovi podrobnou zprávu o každém potenciálním smluvním partnerovi, a také souhrnnou zprávu o celkových výsledcích.

Pokud máte nějaké dotazy nebo máte zájem o bližší informace o hledání obchodních partnerů v České republice, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře a naši odborníci Vám pomohou najít kupce, nebo navázat kontakty s dodavateli v České republice.

Kategorie: 

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика