Koupit ready-made společnost (a.s.) v České republice

Koupit ready-made společnost (a.s.) v České republice

Ready-made a.s. v České republice je předem založená a zapsaná v obchodním rejstříku společnost ve formě akciové společnosti. Koupit ready-made a.s. v České republice a získat společnost s základním kapitálem splaceným v plné výši můžete už dnes. Naše ready-made a.s. jsou založeny pouze za účelem prodeje v minulosti nevyvíjeli žádnou podnikatelskou činnost.

Akciová společnost (a.s.) je právní forma podnikání, která je určena především k realizaci velkých projektů. Akciová společnost, která vydává akcie na doručitele, poskytuje možnost zachovat anonymitu vlastnictví pro akcionáře.

Akcionáři ručí za závazky společnosti jen svým členským podílem. Ready-made a.s. v České republice, které nabízí společnost Europa Capital, mají plně splacený základní kapitál ve výši 2.000.000 Kč. Majetek akcionářů  a majetek akciové společnosti jsou striktně rozdělěny. Proto pokud se rozhodnete koupit ready-made a.s. v České republice, jako akcionář nebudete ručit svým majetku za závazky společnosti.

Akcionářem (vlastníkem) ready-made a.s. se může stát jakákoliv osoba. Narozdíl od převodu obchodních podílů v s.r.o., k převodu akcií nemusí být spojeny náročné formality, stačí pouhé předání akcií.

Na rozdíl od registrace společnosti, můžete koupit ready-made a.s. a začít podnikat v České republice od okamžiku podepsání smlouvy. Navíc, při koupi ready-made a.s. nemusíte disponovat základním kapitálem, potřebným k založení firmy. Pokud ihned potřebujete ready-made společnost v České republice nebo máte nedostatek finančních prostředků k splacení základního kapitálu, koupit ready-made a.s. v České republice je ideální řešení pro Vás.

Všechny ready-made ​​a.s., které nabízí společnosti Europa Capital, jsou předem založeny a.s. a:

  • již zapsané do obchodního rejstříku;
  • dříve nevyvíjeli žádnou podnikatelskou činnost;
  • nemají žádné dluhy ani závazky;
  • mají splacený základní kapitál v plné výši 2 milionů korun.

Všechny naše akciové společnosti mají akcie na majitele (doručitele) v listinné podobě v počtu 20 kusů, každá ve jmenovité hodnotě 100.000,- Kč.

Hlavní výhodou nákupu ready-made a.s. je možnost stát vlastníkem  společnosti v České republice, kterou kvůli legislativních překážek nemohl by jste nikdy založit. Jde o založení akciové společnosti jedním akcionářem - fyzickou osobou nebo evropskou společností, v tomto případě zákon poskytuje takovou možnost pouze úzkému okruhu osob. 

Výhody, které dostanete, když se rozhodnete koupit jednu z našich ready-made a.s.:

  • prestižní forma podnikání ;
  • výše splaceného základního kapitálu: 100 %;
  • žádné ručení za závazky společnosti;
  • žádné změny v zakladních dokumentech;
  • anonymita vlastnictví;
  • možnost okamžitě zahájit podnikatelskou činnost a uzavírat obchody jménem společnosti.

Koupit ready-made a.s. v České republice můžete prostřednictvím vyplnění Objednávkového formuláře ready-made ​​společnosti. Budete kontaktováni našimi odborníky, kteří vám zodpoví všechny vaše otázky a pomohou vám vybrat hotovou společnost v České republice.

Společnost Europa Capital nabízí také k prodeji ready-made firmy následujících právních forem:

Postaráme se o komplexní služby pro Vaše podnikání. Možná budete mít zájem o zastupování, vyhledávání obchodních partnerů v České republice a organizaci obchodních schůzek.

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика