Obchodní zastupování - Váš úspěch v podnikání

Verze pro tiskVerze pro tiskSend by emailSend by email
Obchodní zastupování – Váš úspěch v podnikání

Podniky v České republice se stále častěji setkávají s potřebou řešit každodenní úkoly přímo na místě. Však provozování firemního zastoupení v zahraničí není vždy odůvodněno, a to zejména v případě, když činnost podnika vyžaduje řešení jednorázových úkolů.

V současné době jsou stále více poptávané zastupitelské služby, které nabízejí společnosti zabývající se obchodním poradenstvím v zahraničí.

Cílem těchto služeb je zajistit společnostem rychlý přístup na zahraniční trh. Obchodní zastoupení na zahraničním trhu je jedním ze způsobů úspěšného rozvoje v podmínkách tvrdé konkurenci, stejně jako umožňuje v krátkém čase zahájit podnikání v zahraničí bez velkých investic.

Zastoupitelské služby mohou zahrnovat reprezentační, sekretářskou, informační, administrativní  podporu podniku, jakož i právní poradenství.

Objednáním těchto služeb získáte osobní zástupce v zahraničí, který se zaregistruje společnost pro Vás, bude zastupovat zájmy Vaší firmy v administrativních strukturách cizího státu, poskytne pomoc při organizování služebních cest a firemních akcí a na sebe převezme vedení účetnictví Vašeho podnika.

Některé společnosti také poskytují virtuální kancelář (příjem a zpracování hovorů a korespondence), překladatelské služby, které jsou i zastupitelské služby.

Specializované firmy se také mohou jménem zákazníka účastnit obchodních transakcí se zahraničními protějšky, poskytovat zprostředkovatelské služby spojené s propagací zboží v zahraničí nebo nakupovat zahraniční produkty.

Obchodní zástupci rovněž převezmou úkoly spojené s organizací obchodních jednání jménem klienta se zahraničními firmami, přípravou smlouv nebo jiných obchodních dokumentů, organizací setkání, konferencí, poskytováním ubytovacích služeb a přijetím delegací v zahraničí.

Zaměstnanec zástupitelské firmy může vyjednávat s Vašimi klienty v kanceláři, demonstrovat informační materiály a vzorky výrobků, a také může být zmocněn prodavat výrobky na místě.

Výhody zastupování jsou zřejmé: podnik může pohotově řešit problémy, ale již nepotřebuje  pronajímat si kancelář, zaměstnat lidi a platit daně. Proto podniky stále častěji uzavírají smlouvu o obchodním zastoupení.

Potřeba v zastupovaní Vaší firmy v zahraničí může vzniknout nejen v počáteční fázi navazování  obchodních vztahů se zahraničními partnery, ale také při stabilních, zavedených vztazích.

Rozsah zastupitelských služeb je stanoven zákazníkem. Podle Vašich potřeb můžete uzavřít smlouvu o trvalém zastoupení nebo o provedení jednorázových úkolů.

Štítky: 

Kategorie: 

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика