Agentské služby, pomoc při uzavírání obchodů

Agentské služby

Společnost Europa Capital na základě smlouvy o zprostředkování poskytuje služby, spojené s realizací agentských operací.

Agentské operace jsou operace v oboru zprostředkování obchodu, k jejichž realizaci nám svěříte činění faktických a právních úkonů, spojených s koupí a prodejem zboží na území České republiky, na Váš účet a vaším jménem.

Naše společnost provádí vyhledání prodejců nebo zákázníků v České republice, vystupuje jako Vaš zástupce a poskytuje zastupitelské služby. Pomáháme k vyjednávání a uzavířání obchodu a z Vašeho pověření sami uzavíráme obchodní smlouvy s prodejcem / zákazníkem zboží nebo služby, přitom nevystupujeme jednou ze smluvních stran.

Podle agentské smlouvy Vám poskytujeme služby, spojené s uzavíráním obchodů Vaším jménem a na Váš účet, což předpokládá prodej nebo nákup zboží a služeb pro Vaši firmu.

Cenovou hladinu prodávaného nebo nakoupeného zboží, jakož i podmínky, za kterých by měly být zboží nakoupené či prodané, nastavíte Vy.

Při poskytování agentských služeb zajišťujeme:

Vyřídíme jednorázové objednávky nebo trvale budeme zástupcem Vaší společnosti v České republice, navážeme obchodní kontakty a připravíme základ pro vaše úspěšné podnikání v České republice. Naše společnost účinně a efektivně splní všechny zadané úkoly v oblasti agentských služeb a jiných forem zprostředkovatelských operací.

Výhody agentských operací

Díky našim zprostředkovatelským službám a zprostředkovatelské činnosti budete mít řadu výhod:

  • není třeba investovat do organizace prodejní sítě, protože máme vlastní materiálně-technickou základnu;
  • využití agentských služeb umožňuje zvýšit prodeje;
  • snížení počtu složek v mezinárodním dodavatelském řetězci;
  • snížit náklady spojené se sběrem informací, služebními cestami, uzavřením smlouv.

Kategorie: 

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика