Veletrhy

21. ročník veletrhu Aqua-Therm Praha 2016

Mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky

21. Mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky

Veletrh Aquatherm je v podvědomí odborné i laické veřejnosti dlouhodobě vnímána jako otevřená přehlídka toho nejnovějšího, co se ve světě tepelné, větrací a měřící techniky za poslední období událo. Před dvěma lety přišli organizátoři veletrhu se zcela novou koncepcí, jejímž základem je dvouletý výstavní cyklus a jarní termín konání.

termín veletrhu: 1. - 4. března 2016

cyklus veletrhu: každé dva roky

Bazeny, Sauny & SPA 2014 - veletrh bazénů, koupacích jezírek, technologií a saun

Bazeny, Sauny & SPA 2014 - veletrh bazénů, koupacích jezírek, technologií a saun

Profil veletrhu

Specializovaný veletrh Bazény, Sauny & SPA se především zaměřuje na B2B návštěvníky – na provozovatele aquaparků, veřejných bazénů, koupališť, zástupce municipální sféry, představitele asociací a svazů, projektanty, architekty, provozovatele hotelů, pensionů, sportovních center a odborná media. Cílem veletrhu je informovat o nových trendech v oblasti relaxace a bazénové technologie. Návštěvník zde najde největší přehlídku ( v ČR ) bazénů, vířivek, saun a nově i přírodních jezírek. Slouží zároveň k setkávání a výměně zkušeností odborníků během bazénové konference, řady workshopů a seminářů.

Hlavní téma veletrhu 2014: SAUNA a wellness pro zdraví.

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX

Profil veletrhu

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX představuje nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňky bydlení. Tvoří tak alternativní nabídku nábytku a interiérového vybavení oproti obchodním řetězcům. Pravidelně se zde prezentují přední výrobci a dodavatelé nábytku a bytového vybavení na českém trhu.

Zvýrazněná témata:

"Inspirativní interiéry"

21. Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR HABITAT

21. Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR HABITAT

Profil veletrhu

  • Soubor pěti odborných veletrhů je největší komplexní veletržní akcí zaměřenou na bydlení v ČR
  • FOR HABITAT je tradičním a vyhledávaným veletrhem oslovujícím nejširší veřejnost i odborníky na začátku stavební sezóny
  • Kontraktačně – prodejní akce poskytující ucelenou nabídku v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí, bazénů a saun
  • Souběžné akce tématicky doplňují komplexnost projektu v odvětví nábytku, dekorací a designu, zahrad a společenských prostor
  • Je kladen důraz na odbornost, oborovou profilaci a profesionalitu průběhu všech veletrhů
  • Jsou preferovány renomované české firmy, přímí výrobci a výhradní dovozci

Stavební centrum EDEN 3000 - Centrum vzorových domů a Vzorkovna stavebních materiálů

Stavební centrum EDEN 3000 - Centrum vzorových domů a Vzorkovna stavebních materiálů

Datum konání: 2.1. - 30.12.2013

Místo konání: Brno - Výstaviště (hostující akce), Česká republika

Profil

Unikátní výstavní projekt na podporu bydlení, rekonstrukcí a stavění a pro popularizaci nových výrobků a technologií v blízkosti brněnského výstaviště, jehož provozovatelem je Národní stavební centrum s.r.o.

Na volné ploše se nacházejí prezentace montovaných rodinných domů, dřevostaveb a je zde možné shlédnout další exponáty, především bazény, zastřešení, dlažby, zahradní architekturu a jiné.

FOR PASIV - 2. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb

FOR PASIV - 2. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb

Datum konání: 23.1. - 25.1.2014

Místo konání: Praha - PVA EXPO PRAHA Letňany, Česká republika

Profil

Přípravy specializovaného veletrhu zaměřeného na nízkoenergetické a pasivní stavění, veletrhu FOR PASIV, jedou na plno. Brány PVA EXPO PRAHA se sice zájemcům o stavební technologie otevřou až v lednu 2014, ale již nyní můžeme prozradit zásadní informace o programu akce.

Druhý ročník veletrhu se zaměří na aktuální téma šetření energií a dotační programy. Souběžně s veletrhem FOR PASIV budou patřit prostory výstaviště PVA EXPO PRAHA také veletrhům STŘECHY PRAHA a SOLAR PRAHA. Návštěvníci tak na jednom místě najdou kompletní novinky ze všech oborů souvisejících s výstavbou a modernizací.  

PRINTEXPO - mezinárodní veletrh technologií pro tisk, signmaking a signage

PRINTEXPO - mezinárodní veletrh technologií pro tisk, signmaking a signage

Datum konání: 25.2. - 28.2.2014

Místo konání: Brno - Výstaviště, Česká republika

Profil

Veletrh PRINTexpo navazuje na tradiční mezinárodní veletrh s dlouholetou tradicí od roku 1969, který probíhal pod názvem EmbaxPrint. Jedná se o vrcholovou přehlídku z oboru tiskových technologií, služeb a matriálů.

V příštím roce si veletrh vytýčil novou strategii a směr, větší záběr na technologie a materiály ve výrobě reklamy, tiskařské služby, ale také další prezentaci firem z oblasti podpory prodeje.

TOP GASTRO & HOTEL - 8. mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely a restaurace

TOP GASTRO & HOTEL - 8. mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely a restaurace

Datum konání: 20.2. - 23.2.2014

Místo konání: Praha - Výstaviště Holešovice, Česká republika

Profil

8. ročník gastronomického veletrhu TOP GASTRO & HOTEL 2014 se uskuteční 20. – 23. 2. 2014 souběžně s 23. ročníkem veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2014 a GOLF SHOW 2014 na Výstavišti v Praze, Holešovicích. Záštitu nad veletrhem převzala Asociace hotelů a restaurací ČR a Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Doprovodné programy se připravují ve spolupráci s odbornými partnery T&M Creative a Českou barmanskou asociací.

Jak se připravit na mezinárodní veletrh

Jak se připravit na mezinárodní výstavu

Vaše společnost se poprvé zúčastní výstavy?

Práci, související s přípravou a organizací Vaší účasti na výstavě, je nutné svěřit odborníkům, kteří se specializují na přípravu obchodních akcí a mají zkušenosti v této oblasti.

V počáteční fázi budete potřebovat určit cíle a ukoly, kterých má být dosaženo v průběhu výstavy. Cíle, které se můžete dosáhnout během výstavy jsou rozděleny do dvou skupin:

Podpora účasti na veletrzích a výstavách, výstavní síň

Podpora účasti na veletrzích a výstavách

Veletrh jako způsob propagace zboží v zahraničí, se stává každým rokem čím dál tím více populární. Návštěva specializovaných veletrhů v České republice umožňuje zahraničním společnostem navázat nové obchodní kontakty a najít potenciální obchodní partnery, seznámit se s cílovou skupinou a konkurenty.

Hlavními cíli účasti na veletrzích pořádaných v České republice mohou být:

Přihlásit se k odběru Veletrhy
▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика