Ready-made ​​společnosti v České republice

Koupit ready-made společnost v České republice

Koupit ready-made firmu na klíč

Chystáte se koupit ready-made společnost v České republice? Koupě ready-made firem dnes nabízí celá řada specializovaných společností. Ready-made ​​společnost v České republice představuje skvělou příležitost pro podnikatele, kteří zahajují podnikání v této zemi.

Ready-made ​​společnost v České republice je předem založená společnost za účelem dalšího prodeje zapsaná v příslušném obchodním rejstříku. Ready-made ​​firmy, které nabízí společnost Europa Capital, nikdy však nevyvíjeli žádnou obchodní činnost, protože nemají žádné pohledávky ani závazky. Naše ready-made ​​společnosti mohou být snadno převedeny na nového majitele.

Nabízíme prodej ready-made společností následujících právních forem:

Všechny prodávané ready-made ​​společnosti mají plně splacený základní kapitál. To Vám umožní ušetřit značné finanční prostředky při zahájení podnikání v České republice.

Ready-made ​​firmy v České republice, které nabízí společnost Europa Capital, splňují následující kritéria:

 • všechny naše ready-made společnosti jsou zapsane v obchodním rejstříku;
 • mají základní kapitál splacen v plné výši;
 • nemají žádné pohledávky ani závazky;
 • nemají žádnou obchodní či podnikatelskou historii.

Do našich služeb v oblasti prodeje ready-made společností v České republice patří:

 • převod podílů / akcií na nového majitele společnosti;
 • uspořádání valné hromady držitelů podílů / akcionářů za účelem změny zakladních dokumentů společnosti;
 • získání živnostenského oprávnění;
 • registrace ready-made společnosti k DPH;
 • příprava a podání návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku;
 • poskytnutí sídla;
 • nominální ředitel.

Jak koupit ready-made společnost v České republice?

Koupit ready-made společnost u nás můžete pomocí vyplňení Objednávkového formuláře ready-made ​​společnosti, telefonicky nebo napsat nám e-mail. Probereme s Vámi všechny detaily a připravíme pro Vás  potřebné dokumenty. Můžete sami si vybrat název společnosti, pokud společnost se stejným názvem nebyla zapsána do obchodního rejstříku. Při výběru názvu pamatujte, že se nesmí shodovat s názvem firmy, která již je v obchodním rejstříku zapsaná. Nebo si můžete vybrat firmu z našeho katalogu ready-made společností.

Ready-made ​​společnost je rychlý a účinný start Vašeho podnikání v České republice. Koupit ready-made firmu v České republice, pomocí které budete uzavírat obchody a vydělávat, můžete už do tří pracovních dnů!

Už jste si koupili ready-made ​​společnost nebo plánujete koupit hotový byznys? Pak postaráme se o komplexní služby pro Vaše podnikání. Možná budete mít zájem o zastupování, vyhledávání obchodních partnerů v České republice a organizaci obchodních schůzek.

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика