Vyhledávání obchodních partnerů v České republice

Vyhledávání obchodních partnerů v České republice

Potřebujete najít dodavatele v České republice pro svou zahraniční společnost? Máte zájem o vyhledávání kupců a výrobců v České republice? Obraťte se na profesionály! Pokud potřebujete najít obchodní partnery v České republice, naši odborníci jsou vždy připraveni nabídnout Vám odbornou pomoc.

Naším cílem je pomáhat zahraničním společnostem při hledání a výběru obchodních partnerů v České republice. Partnerství s českými firmámi maximálně usnadní vstup zahraničních podnikatelů na český trh.

Společnost Europa Capital poskytuje širokou škálu poradenských služeb, které v krátké době vám pomohou najít obchodní partnery v České republice a EU. Při hledání obchodních partnerů řídime se osobním přistupem a zájmy vaší společnosti. Kromě toho jsme dobře obeznámeni se specifiky podnikání v České republice a máme navázány kontakty v různých oborech činnosti, to nám umožňuje najít nejlepší a spolehlivé obchodní partnery v České republice pro Vás.

Vyhledávání obchodních partnerů v České republice se provádí podle zadaných kritérií vyhledávání. Pomůžeme klientovi vybrat si partnery mezi různými variantami, prověříme jejich pověst, provedeme předběžné jednání. Dále, pokud bude to nutné, poskytneme také jazykovou a poradenskou podporu obchodní komunikace s Vašimi obchodními partnery, budeme působit jako Váš zástupce v České republice poskytnutím zastupitelských služeb.

K našim službám v oboru vyhledávání obchodních partnerů v České republice patří:

  • průzkum a analýza trhu České republiky, hledání sféry činnosti a obchodních příležitostí;
  • hledání partnerů podle zadaných parametrů, podle obchodního profilu nebo výrobku (skupin zboží);
  • organizace osobních schůzek a jednání jménem Vaší společnosti s potenciálními partnery, získávání podrobnější informace o společnosti, její zájmu o partnerství;
  • kontrola důvěryhodnosti potenciálních partnerů;
  • příprava a uzavření obchodní smlouvy, právní poradenství, překladatelské služby;
  • pomoc při přípravě a organizace účasti na specializovaných veletrzích za účelem vyhledávání obchodních partnerů;
  • přeprava vzorků vašich výrobků partnerům.

Poté, co naše společnost najde pro vás obchodní partnery v České republice, nabídneme Vám zprostředkovatelské služby při uzavírání obchodů v České republice.

Jak se realizuje vyhledávání obchodních partnerů v České republice? V první fázi hledame mezi českými firmami podle zadaných kritéria, poskytujeme vám seznam potenciálních podniků (5-10 ks.), s kterými byste mohly vytvořit prospěšnou spolupráci. V dalším kroku navázujeme kontakty s vámi vybranými partnery. Informujeme vás o zájmu potenciálních partnerů o spolupráci. Při kladném rozhodnutím podporujeme a koordinujeme proces vyjednávání, poskytujeme právní podporu při uzavírání smlouvy.

Chcete-li získat podrobnější informace o vyhledávání partnerů v České republice nebo o našich dalších poradenských službách, vyplňte prosím kontaktní formulář nebo nás kontaktujte jakýmkoliv vhodným pro vás způsobem.

Díky svým zkušenostem, znalostem a kontaktům na českém trhu, pomůžeme vám vybudovat partnerství s českými firmami s největším přínosem pro Vás.

Kategorie: 

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика