Vyhledávání zboží, dodavatelů, výrobců v České republice

Vyhledávání zboží, dodavatelů, výrobců v České republice

Naše služba vyhledávání dodavatele a výrobce v České republice je vysoce poptávanou, jelikož spolupráce bezprostředně s výrobci nebo distributory umožňuje snížit výrobní náklady a značně rozšířit sortiment.

Pokud jste zahraniční společnost, a potřebujete zboží určité kvality a cenové kategorie, pomůžeme vám najít výrobce, dodavatele nebo distributora úrčitého výrobku v České republice a uzavřít s ním obchodní smlouvu. Na základě Vašich požadavků a marketingového výzkumu poskytneme Vám několik variant, provedeme srovnávací analýzu, a vy si budete moci vybrat nejvhodnějšího smluvního partnera.

Specialisté společnosti Europa Capital Vám poskytnout aktualní a přesnou informaci o dodavatelích, organizují a provedou vaším jménem jednání nebo jiné firemní akce se zástupci vybraných společností, podpoří při přípravě a uzavírání smluvy, poskytnou právní poradenství nebo jiné zastupitelské služby.

Z naší databáze vybereme pro Vás 10 (přesný počet závisí na zvláštnostech trhu) předních výrobců / dodavatelů zboží v České republice, o které máte zájem, provedeme jednání s nimi. Na základě výsledků jednání vybereme 3-5 firem, které nejvíce splňují vaše požadavky týkající se ceny, minimálního objemu objednávky a dalších charakteristik. Klient získává podrobnou zprávu, zahrnující ceníky firem a vlastnosti výrobku, podmínky dodání a způsob platby. Pokud to bude nutné, naši odborníci jménem vaší společnosti provedou jednání s výrobcem / dodavatelem v České republice za účelem snížení kupní ceny.

Jako výsledek naší práce získáte nabídky od výrobců / dodavatelů zboží v České republice s nejlepšími cenami.

Každý výrobce / dodavatel musí projít náročným výběrem a splňovat tyto požadavky:

  • zda společnost skutečně existuje;
  • doba existence společnosti musí být nejméně 3 roky na trhu;
  • zda výrobek splňuje vlastnosti, o které máte zájem;
  • zda je možný vývoz produkce;
  • zda dodavatel je ochoten pracovat s Vaší společností.

Při hledání vašich budoucích smluvních partnerů naším cílem je najít pro Vás dodavatele nebo výrobce, kteří by nabídnul nejlepší nabídku konkrétního zboží.

Pro nás není žádný problém najít výrobce nebo dodavatele v České republice pro zahraniční společnost s nejlepší nabídkou s poměrem cena/kvalita. Pomůžeme Vám ušetřit značné prostředky na plánované transakci, stejně jako zařídit dodávky českých výrobků, o které máte zájem.

Pokud jste výrobce nebo velkoobchod a hledáte nové odbytiště pro své výrobky, kontaktujte nás a my vám poskytneme pomoc, aby jste mohli najít nové zákazníky, nebo najít obchodní partnery v České republice.

Kategorie: 

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика