Aktuality

21. ročník veletrhu Aqua-Therm Praha 2016

Mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky

21. Mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky

Veletrh Aquatherm je v podvědomí odborné i laické veřejnosti dlouhodobě vnímána jako otevřená přehlídka toho nejnovějšího, co se ve světě tepelné, větrací a měřící techniky za poslední období událo. Před dvěma lety přišli organizátoři veletrhu se zcela novou koncepcí, jejímž základem je dvouletý výstavní cyklus a jarní termín konání.

termín veletrhu: 1. - 4. března 2016

cyklus veletrhu: každé dva roky

21. Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR HABITAT

21. Veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR HABITAT

Profil veletrhu

  • Soubor pěti odborných veletrhů je největší komplexní veletržní akcí zaměřenou na bydlení v ČR
  • FOR HABITAT je tradičním a vyhledávaným veletrhem oslovujícím nejširší veřejnost i odborníky na začátku stavební sezóny
  • Kontraktačně – prodejní akce poskytující ucelenou nabídku v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí, bazénů a saun
  • Souběžné akce tématicky doplňují komplexnost projektu v odvětví nábytku, dekorací a designu, zahrad a společenských prostor
  • Je kladen důraz na odbornost, oborovou profilaci a profesionalitu průběhu všech veletrhů
  • Jsou preferovány renomované české firmy, přímí výrobci a výhradní dovozci

Obchodní zastupování - Váš úspěch v podnikání

Obchodní zastupování – Váš úspěch v podnikání

Podniky v České republice se stále častěji setkávají s potřebou řešit každodenní úkoly přímo na místě. Však provozování firemního zastoupení v zahraničí není vždy odůvodněno, a to zejména v případě, když činnost podnika vyžaduje řešení jednorázových úkolů.

V současné době jsou stále více poptávané zastupitelské služby, které nabízejí společnosti zabývající se obchodním poradenstvím v zahraničí.

Vyhledávání obchodních partnerů v zahraničí

Vyhledávání obchodních partnerů v zahraničí

Pokud chcete začít podnikat na zahraničním trhu nebo rozvíjet nové aktivity, které jsou perspektivní pro Váš region, spolu s hledáním nových trhů budete potřebovat navazovat nové kontakty a hledat obchodní partnery.

Není nutné mít velký kapitál pro zahájení podnikatelské činnosti na zahraničním trhu. Pokud se vám podaří najít a zaujmout svou nabídkou potenciálních zahraničních partnerů, Vaši partneři mohou investovat vlastní peníze do projektu a začít propagovat Vaše výrobky v regionu.

Jak se připravit na mezinárodní veletrh

Jak se připravit na mezinárodní výstavu

Vaše společnost se poprvé zúčastní výstavy?

Práci, související s přípravou a organizací Vaší účasti na výstavě, je nutné svěřit odborníkům, kteří se specializují na přípravu obchodních akcí a mají zkušenosti v této oblasti.

V počáteční fázi budete potřebovat určit cíle a ukoly, kterých má být dosaženo v průběhu výstavy. Cíle, které se můžete dosáhnout během výstavy jsou rozděleny do dvou skupin:

Přihlásit se k odběru Aktuality
▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика