Poskytování vedení účetnictví společnostem v České republice

Poskytování vedení účetnictví společnostem v České republice

Profesionální vedení účetnictví je nedílnou součástí a základem úspěšného podnikání v České republice. Účetní Vaší české firmy měl by znát nejen všechny složitosti české legislativy a pravidla vedení účetnictví v České republice, ale také mít zkušenosti s vedením účetnictv v souladu s Mezinárodními standardy účetního výkaznictví.

Pokud se rozhodnete zahájit podnikání a zaregistrovat společnost v České republice, budete muset najít kvalifikovaných účetních, protože účetnictví je důležitou součástí každého podniku, bez ohledu na objemu administrativy a finančních prostředků. Výdaje na interního účetní v České republice jsou poměrně vysoké .

Společnost Europa Capital nabízí širokou škálu služeb v oblasti účetnictví. Naši odborníci mohou vám poradit v nejrůznějších otázkách v oblasti účetnictví a nabídnout nejlepší plán vzájemné spolupráce. Nebude musit přijíždět do České republiky - uděláme to „na dálku“, zavčas připravíme všechny potřebné dokumenty, které vám odešleme e-mailem.

Naše společnost uzavírá s Vámi smlouvu o vedení účetnictví, na základě plné moci nabízíme zastupování před českými daňovými úřady. Pro tento účel budete potřebovat základní dokumenty Vaší společnosti.

Chcete-li koupit ready-made společnost v České republice, převod na naší společnost učetních funkcí umožní Vám minimalizovat finanční rizika, která mohou vzniknout při uzavírání obchodů.

Naše služby v oblasti účetnictví zahrnují:

• kompletní vedení účetnictví, daňové evidence;
• účetnictví a daňová evidence podle českých účetních standardů (CAS) a mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS);
• rekonstrukce účetnictví;
• výpočet mzdy;
• čtvrtletní vykazování DPH;
• příprava a podání učetních výkazů v PSSZ a VZP;
• příprava a podání daňových přiznání;
audit společnosti;
• daňové plánování a daňová optimalizace.

Také jsme vždy připraveni poskytnout služby v oblasti daňového a účetního poradenství v České republice, neprodleně informovat klienta o všech změnách v právních předpisech, které mohou mít vliv na vaši podnikatelskou činnost.

Postaráme se o komplexní služby pro Vaše podnikání. Možná budete mít zájem o zastupování, vyhledávání obchodních partnerů v České republice a organizaci obchodních schůzek.

Štítky: 

Kategorie: 

▲ Nahoru

Rychlý kontakt

Vyplňte, prosím, bez mezer a znaménka +
Prosím, napište ne více než 200 znaků
Яндекс.Метрика