TOP GASTRO & HOTEL - 8. mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely a restaurace

Версия для печатиВерсия для печатиОтправить эл. почтойОтправить эл. почтой
TOP GASTRO & HOTEL - 8. mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely a restaurace

Datum konání: 20.2. - 23.2.2014

Místo konání: Praha - Výstaviště Holešovice, Česká republika

Profil

8. ročník gastronomického veletrhu TOP GASTRO & HOTEL 2014 se uskuteční 20. – 23. 2. 2014 souběžně s 23. ročníkem veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2014 a GOLF SHOW 2014 na Výstavišti v Praze, Holešovicích. Záštitu nad veletrhem převzala Asociace hotelů a restaurací ČR a Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Doprovodné programy se připravují ve spolupráci s odbornými partnery T&M Creative a Českou barmanskou asociací.

Gastronomický veletrh TOP GASTRO & HOTEL je v České republice jednou z nejvýznamnějších akcí ve svém oboru. Za poslední roky zaznamenává dynamický nárůst, v roce 2013 se veletrhu zúčastnilo celkem 166 vystavovatelů z 9 států, počet návštěvníků překročil hranici 33.000.

Připravovaný osmý ročník se bude konat v Levém křídle Průmyslového paláce. Programový pavilon GASTRO TOUR zůstává stejně jako v loňském roce v Křižíkově pavilonu „B“.

Tematicky je veletrh TOP GASTRO & HOTEL rozdělen následovně:

PROFI ZÓNA (Levé křídlo Průmyslového paláce)  – prezentace firem se zaměřením na vybavení hotelů, penzionů, restaurací, vybavení a zajištění gastroprovozů.

DRINK & DELICACIES ZÓNA (Levé křídlo Průmyslového paláce)  – prezentace firem a distributorů alkoholových a nealkoholových nápojů, produktů české a mezinárodní gastronomie.

TOP CAFÉ & BAR ZÓNA (Levé křídlo Průmyslového paláce)  -  v tomto pavilonu bude probíhat soutěž Barista open a tradičně soutěž Mistr Kávy, ukázky přípravy kávy a kávových nápojů, degustace kávy, prezentace řady značek káv, technologií přípravy kávy. Novinkou letošního ročníku budou atraktivní juniorské a profesionální barmanské show, které bude zaštiťovat Česká barmanská asociace.

GASTRO TOUR (Křižíkův pavilon „B“) - zde proběhne ve spolupráci s Asociací kuchařů a cukrářů České republiky soutěž týmů GOURMET TEAM CHALLENGE „O pohár prezidenta AKC ČR“. Ve spolupráci s odborným partnerem, společností T&M Creative, s.r.o. se připravuje speciální gastronomický program, který se bude věnovat české i mezinárodní kuchyni. Účastníci budou mít možnost získat informace, jak zvýšit úroveň gastronomických služeb a ziskovost svých provozů.

Kontakty:

INCHEBA PRAHA spol. s r. o.
Areál Výstaviště 67, P. O. BOX 44
170 90  Praha 7 - Holešovice
Ústředna: +420 220 103 111

Категория: 

▲ Вверх

Быстрый контакт

Заполните, пожалуйста, без пробелов и +
Напишите, пожалуйста, не больше 200 знаков
Яндекс.Метрика